Hatay depremi nedeniyle fabrikamiz tamamen yıkılmış olup üretimimiz Aliağa OSB'nde devam edecektir. Enkazımız kalkıp durmlar netleşene kadar tüm gönderi ve yazışmalar yeni adresimizden yapılacaktır.
Adres: Çoraklar Mahallesi 5001 Sokak No : A3/18 Aliağa OSB / Nemrut KSS Aliağa/İZMİR

Polymis(Dikiş İpi- Saya İpi)

Polymis yüksek dikiş performansına sahip, %100 sonsuz filament polyester yüksek mukavemetli dikiş ipliğidir. mısırlı polymis yüksek dikiş hızına, aşınmaya, kimyasal etkilere ve dış hava şartlarına dayanıklı mükemmel bir dikiş ipliğidir. Yüksek kalitedeki hammaddelerden, son teknolojiye sahip entegre üretim tesislerimiz de üretilen iplikler, dikiş ipliğinden beklenen tüm özellikleri sağlamaktadır. Ayakkabı ve deri dikiminde kullanılan özel makinaların, dikim işlemlerinde, polymis ile özdeşleşen sağlam ve verimli dikiş kalitesi sağlar.
En yüksek kaliteli hammadde ile üretilen polymis kullanıcının tüm beklentilerine karşılık vermektedir. Geniş renk seçenekleriyle yüksek renk haslıklarına sahip ürünümüz; en yüksek dikiş hızlarında bile en iyi performansı gösterir.

KULLANILDIĞI YERLER :
Ayakkabı, çanta, deri endüstrilerin de, jean, yatak, endüstriyel çuval dikişleri, bavul, tente, kemer, otomobil koltuğu, branda ve döşemelerde.

ÖZELLİKLERİ:
UV ışınlarına, mikro organizmalara,neme ve küflenmeye karşı yüksek dayanım gösterir.Bu nedenle bahçe mobilyası çadır ve tente imalatı için çok uygundur.
Maximum dikiş performansı , minimum dikiş makinası ve operatör verimi.
Sonsuz elyaf yapısıyla devamlı ve temiz dikiş.
Yüksek mukavemet ve düzgün dikiş.
En iyi renk devamlılığı.
En iyi elastikiyet.
Multi-color boyama seçeneği.
Özel finiş ve yağlama işlemleri sayesinde en iyi performans.

 

Bir cevap yazın